zila automašīna auto noma

Auto noma — droša pārvietošanās visai ģimenei

Auto noma vienmēr ir bijis pieprasīts pakalpojums gan ceļošanas nolūkiem, gan dažādām ikdienas vajadzībām, kā arī darījuma braucieniem. Taču arī šī brīža apstākļos, pandēmijas laikā, auto noma savu popularitāti nezaudē. Mūsdienās mēs vairs nevaram iedomāties savu dzīvi bez transporta pakalpojumiem, bet dažkārt savs auto dažādu iemeslu dēļ nav pieejams. Šajā gadījumā autonoma ir lieliska iespēja izmantot jaunu transportlīdzekli, piemēram, dažādiem izbraukumiem vai, kas šobrīd aktuāli, pārtikas piegādei ģimenes locekļiem.Kādas ir auto nomas priekšrocības šobrīd?


Auto noma ir viens no tiem pakalpojumiem, bez kuriem dažkārt neiztikt, it sevišķi Covid-19 laikā. Visbiežāk auto nomas pakalpojumi tiek izmantoti gadījumos, kad nepieciešams transportlīdzeklis braucieniem kopā ar ģimenes locekļiem, draugiem vai kolēģiem. Arī gadījumos, kad sabiedriskā transporta izmantošana nav ērta vai droša, bet ir jānokļūst no punkta A līdz punktam B, automašīnas noma būs apdomīga un arī praktiska izvēle.


Kāpēc nomāt auto?


Šobrīd nomātais transportlīdzeklis var nodrošināt ikdienā drošus braucienus, lai tādā veidā netiktu izmantots, piemēram, sabiedriskais transports. Visiem ir zināms, ka šajā laikā viens no lielākajiem riska faktoriem ir pārvietošanās ar sabiedrisko transportu, tāpēc, lai pasargātu sevi un savu ģimeni, var izmantot auto nomas pakalpojumus. Šī iespēja ir aktuāla arī uzņēmuma īpašniekiem, kuri var izvēlēties pārvietot savus darbiniekus ar nomāta transporta palīdzību, ja personīgais auto kādam nav pieejams. Arī dodoties attālākos darījuma braucienos, var iznomāt šīm vajadzībām atsevišķu transportlīdzekli.

Arī neatliekamiem ģimenes izbraukumiem automašīnas noma var noderēt visdažādākajās dzīves situācijās. Nomājot auto dažādām ikdienas vajadzībām, jums ir iespēja ne tikai izbaudīt komfortablus un drošus braucienus, bet arī saņemt jūsu problēmu risinājumu, piemēram, pārvietojot bagāžu, dažādas mantas, pārtiku.


Tīri un jauni auto ērtiem un drošiem braucieniem


Lai braucieni šī brīža situācijā būtu ne tikai patīkami, bet arī droši, lētas auto nomas pakalpojumu sniedzējs “Riga Car Rent” nodrošina jaunu, tīru un izdezinficētu, paaugstināta komforta automašīnu un mikroautobusu nomu. Uzņēmuma piedāvājumā ir gan ekonomiskās klases mašīnu, gan biznesa klases, kā arī apvidus un cita veida mašīnu noma.