Automašīna tiek remontēta servisā

Auto maiņa uz remonta laiku — kāds ieguvums?

Vai esi bijis situācijā, kad nodevi savu auto servisā, bet ir steidzami kaut kur jādodas? Vai arī nedomāji, ka remonts aizņems tik ilgu laiku, bet esi saplānojis daudz svarīgu lietu? Lai pēc iespējas ātrāk, lētāk un bez liekām raizēm atrisinātu šo problēmu, var izmantot tādu pakalpojumu kā auto maiņa, ko dažkārt piedāvā autoservisi, kur notiek automašīnas remonts. Cits veids ir nomāt savām vajadzībām piemērotāko automašīnu, ko nodrošina auto nomas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Riga Car Rent auto noma Rīgā.

Auto maiņa, kamēr Tavs auto ir servisā


Ja ieilgušā automašīnas remonta laikā bez transportlīdzekļa neiztikt, tad viens no praktiskākajiem risinājumiem ir ilgtermiņa auto noma, it sevišķi gadījumos, kad auto maiņa nepieciešama uz ilgāku laika periodu. Tas ir izdevīgāks un arī vienkāršāks veids, kā vajadzīgajā laika posmā izmantot transportlīdzekli. Arī situācijās, kad sabiedriskā transporta vai taksometra izmantošana ir pārāk apgrūtinoša, un automašīna atrodas ilgā remontā autoservisā, var izvēlēties ilgtermiņa auto nomu, vai arī ierasto īstermiņa nomu uz vajadzīgo dienu skaitu.


Kāpēc izvēlēties auto nomu?


● Vienkāršs veids, kā izbaudīt komfortu un ērtu pārvietošanos, kamēr auto ir servisā.
● Iespēja izvēlēties sev piemērotāko transportlīdzekli gan cenas, gan komplektācijas ziņā no daudzveidīgā automašīnu marku un modeļu piedāvājuma.
● Šāda veida auto maiņa palīdzēs ikdienas darbos, turklāt nomāt auto ir pavisam vienkārši un ērti — to rezervēt var ar sava viedtālruņa vai datora palīdzību vien dažu minūšu laikā.


Auto maiņas piedāvājums — izdevīgs pakalpojums arī autoservisiem


Tie autoservisi, kas piedāvā maiņas auto klientam uz viņa personīgās automašīnas remonta laiku, nodrošina labāku klientu apkalpošanas pieredzi. Sadarbojoties ar auto nomas pakalpojumu sniedzējiem, autoservisi var uzreiz piedāvāt opciju izvēlēties nomas automašīnu, pamatojoties uz klienta vēlmēm un vajadzībām. Tas palīdz ne tikai papildināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, bet arī stiprināt attiecības ar klientiem, jo tiek piedāvāti risinājumi, kas var uzlabot klientu dzīvi.


Lēta auto noma no Riga Car Rent


Ja nepieciešama tīra, sakopta un cenas ziņā izdevīga nomas automašīna, tad Riga Car Rent auto noma Rīgā piedāvā to rezervēt jebkurā diennakts laikā un bez brīvdienām. Atliek tikai izvēlēties piemērotāko spēkratu no kataloga mājaslapā un iesniegt pieteikumu elektroniski vai piezvanot, un vēlamais auto tiks piegādāts tieši tur, kur tas nepieciešams. Apskati Riga Car Rent automašīnu piedāvājumu, ja meklē lētu auto nomu Rīgā!